Відгуки про компанію ТОВ "Фабрика "Промтекстиль"
- Олена Г.
- Руслан Т.
- Мар'яна М.
- Каріна В.
- Олександр З.
- Сергій С.
Нормальнетта чесне обслуговування. дякую
- Игорь М.
Все чудово: швидко відправили, товар чудовий, чудова ціна!!! Гарний продавець, покупкою цілком задоволений!!!
- Василь М.
Аферисти. Хочуть передоплату.
- Світлана Я.
- Світлана Я.
Ціна.Якість.Дуже задоволена.Замовила ще...
