Відгуки про компанію ТОВ "Фабрика "Промтекстиль"
- Ольга П.
Дякую, все швидко та якісно!
- Геннадий З.
- Коментар продавця
Дякую за ваше замовлення.
- Коментар продавця
- Олексій Я.
- Коментар продавця
Дякую за відгук і за замовлення.
- Коментар продавця
- Сніжана М.
Дуже рекомендую, замовляла для тата
Він дуже задоволений))- Коментар продавця
Дякую за відгук!
- Коментар продавця
- Александр В.
- Виктор М.
- Ольга П.
- Виталий С.
- Коментар продавця
Дякую за відгук!
- Коментар продавця
- Виктор Х.
товар відмінний
все прийшло вчасно - Вячеслав Х.
Дякую!
Рекомендую до співпраці всім!
