Відгуки про компанію ТОВ "Фабрика "Промтекстиль"
- Людмила В.
- Владимир К.
- Микола М.
зробив замовлення, чекав два робочі дні, після чого менеджер зателефонував і сказав що відправить через два дні, і того це чотири дні очікування! як на мене це дуже довго! В інших продавців відправляють в день замовлення. Не рекомендую цю компанію, дуже довго опрацьовують замовлення.Тільки згаяв час.
- Валерия М.
- Оксана О.
При полной оплате у других доставка бесплатно, здесь оплачивается покупателем,в остальном все супер.
- Ольга Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар прийшов швидко,але нажаль,якість товару не сподобалась.
- Євгенія В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Payment G.
- Татьяна Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
товар соответствует описанию.быстрая доставка.внимательный менеджер, отдельное Спасибо!!! Рекомендую
- Сергій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень хороший магазин
